Návrh interiéru domu v obci Jasov

Kompletný redizajn a návrh interiéru s maximálnym využitím pôvodného pôdorysu. Odstránením nenosnej priečky sa nám ponúkla možnosť vytvorenia modernej dispozície otvorenej obývačky a kuchyne predelenej jedálenskou časťou. Z pôvodne 2 izieb nočnej zóny a jednej obývacej časti sa podarilo získať plnohodnotný a veľkorysý 4 izbový  rodinný dom poskytujúci maximálny komfort bez straty funkčnosti.

Návrh interiéru open office v centre Košíc. 

Apel bol kladený na zladenie prírodných a korporátnych farieb. Akustické panely sa postarali o príjemnú atmosféru prírodného vzhľadu. Ako svetelný zdroj boli volené žiarovky s teplotou do 3600K ktoré dodávajú hrejivý a náladový vnem. 

Kompletná rekonštrukcia a návrh interiéru 3izb. bytu v Košiciach. 

Dizajnové riešenie vychádza z potrieb jeho majiteľa. Priestor musí zohľadnovať viacero funkcií ako estetiku, účelnosť a funkčnosť. Variabilitu priestoru umožňujú jednoduché zasúvacie dymové lexanové bloky nahradzajúce klasické steny. Dôraz sa kládol na otvorenosť priestoru a prúdenie svetla v ňom. Nekonvenčný dizajn sa teší čoraz väčšej obľube a aj z tohoto dôvodu sa do podobných projektov vždy radi púšťame.

Návrh interiéru 3.izb bytu o výmere 56m2 v Košiciach sa nesie v znamení maximalizovania úložného priestoru bez nutnosti znížiť nároky na otvorenosť celého konceptu. Jednoduchým odstránením nenosných priečok a včlenením sprchového kúta do pôvodnej kuchynskej časti vznikol zaujímavý, alebo skôr ústredný bod celej rekonštrukcie. Použitím zrkadlovej fólie vzniká viditeľná bariéra pred pohľadmi z kuchynskej časti. Moderný a svieži dizajn jemne ladený do ženských farieb, nakoľko práve ony tento byt nazývajú domovom...

Návrh interiéru 2.izb tehlového bytu pre developerský projekt. Výška stropov až 3m evokuje vzdušnosť a rozmernosť v oveľa väčšej miere než je realita. Pri návrhu bola zohľadnená čistota a otvorenosť priestoru. Návrh mal obsahovať len základnú vybavenosť a korešpondovať s plánovaným stavom po  predaji nehnuteľnosti. 

Návrh interiéru rodinného domu v Suľove. Open-space priestorové riešenie zohľadňuje požiadavku na čistotu, funkčnosť a estetiku priestoru.

Návrh interiéru 3. izb. bytu v Moldave nad Bodvou. Ústredným bodom riešeného priestoru bolo zvačšiť počet izieb pri zachovaní otvorenosti priestoru. Odstránením pôvodných nenosných priečok sme vytvorili spojenú dennú časť kuchyňe prepojenej s obývacou časťou. Zároveň sme do časti pôvodnej obývačky vtesnali samostatú spálňu rodičov. Jemnou dispozičnou zmenou pôvodnej kúpelne sme získali plnohodnotnú a hlavne modernú alternatívu, slúžiacu plne k spokojnosti jej nových obyvateľov.

Návrh interiéru apartmánu v Bešeňovej v 2 alternatívnych riešeniach. Vskutku netradičný pôdorys bolo nutné kompletne zariadiť a využiť jeho potenciál na maximum. Podmienkou bolo zachovať prístup k lôžkovej časti z oboch strán s možnosťou sledovania TV priamo z postele. Zároveň bol kladený dôraz na optické odčlenenie nočnej a dennej zóny. Vzhľadom na ekonomickosť projektu boli zvolené voľne dostupné solitéry od spol. IKEA ktoré umožnili realizáciu v relatívne krátkom čase a náročnosti. Zrkadlové plochy dodávajú vhodným rozmiestnením viac priestoru. Použitá sedačka poskytuje po jej rozložení priestor pre spanie dalším piatim dospelým. Jenoduchá a ekonomická - taká bola táto výzva. Splnili sme ju ?

Návrh interiéru - redizajn kuchynskej časti starého tehlového bytu na Tomášikovej ul. v Košiciach.

Návrh interiéru - EKO - prevádzka kaderníctva a vlasového poradenstva. Zákazník mal jednu hlavnú požiadavku. Využiť reálny STROM a aplikovať ho v priestore. Máme radi výzvy. 

Návrh interiéru kaviarne v centre Košíc. Návrh zohľadňuje finančné možnosti zadávateľa. Dôraz bol kladený na správne osvetlenie priestoru a vytvorenie príjemnej atmosféry pre hostí. Vzhľadom na princípy chránenej dielne bolo nutné dodržať prechody podľa normiem vzťahujúcich sa na imobilných hostí ale tiež zamestnancov kaviarne.

Návrh interiéru predajne didaktických pomôcok s detskou a predškolskou literatúrou. 

Košice - Staré mesto

Návrh interiéru - 2.izb byt projekt 

NOVÁ TERASA 
Košice

Návrh interiéru 1,5 izb. bytu Straková ul. Košice

Návrh interiéru - Apartmánové bývanie Vihorlatská, Košice

Návrh interiéru a realizácia - 

2.izb.tehlový byt - ul. Obrancov mieru Košice

Návrh interiéru a realizácia r.2014 - 

2.izb. tehlový byt - ul. Zimná , Košice

Návrh interiéru a realizácia r.2015 - 

3.izb podkrovný byt - Centrum mesta, Košice

Návrh interiéru a realizácia r.2016 - 

3. izbový podkrovný byt Staré mesto s galériou Košice

Návrh interiéru - 

Facelift Beauty studia OC Galéria, Košice

Návrh interiéru  - 

Boutique predajňa, Košice